T-Hotbox Pdr

T-Hotbox PDR göçük giderme veya göçük azaltma içindir. T-Hotbox, bugün bildiğimiz şekliyle PDR endüstrisinde devrim yarattı. İşinin ehli bir teknisyenin elinde kullanılan bu alet, esneyen ve sarkan göçüklerin onarılmasını ve sıkılaşmasını sağlayacaktır. Alet cephaneliğinizde olması gereken harika bir araç.

Boyutu sayesinde kolayca kullanılabilir, ünite uygulamaya bağlı olarak ayarlanabilen çeşitli ayarlara sahiptir. Birincisi, kullanım süresi önceden ayarlanabilir, yani örneğin 1 saniye ısıtmak istiyorsanız, bu süreyi önceden ayarlayabilirsiniz ve ayarlanan süreden sonra çalışmayı durduracaktır.

-----------------------------

T-Hotbox Pdr

T-Hotbox PDR is for dent removal or dent reduction. T-Hotbox revolutionized the PDR industry as we know it today. Used by a skilled technician, this tool will help repair and tighten stretching and sagging dents. A great tool to have in your tool arsenal.

Easy to use thanks to its size, the unit has several settings that can be adjusted depending on the application. Firstly, the use time can be preset, so for example if you want to heat for 1 second, you can preset this time and it will stop working after the set time.

Ürün Etiketleri
T-Hotbox Pdr. ürün görseli
T-Hotbox Pdr. ürün görseli
T-Hotbox Pdr. ürün görseli